Партнерська програма з сертифікації кінотеатрів по стандартам QSC Cinema

 

 

 

 

 

 

 

Партнерська програма з сертифікації кінотеатрів по стандартам QSC Cinema

 

QSC є світовим лідером у забезпеченні повноцінних рішень для кінотеатрів Це, зокрема, обробка сигналу, потужне підсилення, акустичні системи, медіасервери, продукти для тестувань і вимірювань та рішення, направлені на доступність та простоту робочого процесу. Успіх компанії QSC у царині кіноіндустрії свідчить про потужний практичний досвід, якість продукції та уважне ставлення до клієнтів. Діяльність компанії в цій сфері передбачає роботу з проекційними кабінами, співпрацю з виробниками аудіообладнання і проекторів та студіями постпродакшну. Спираючись на цей досвід, команда QSC сформувала програму Certified Theatre Program – набір головних принципів, спрямованих на популяризацію передового досвіду в дизайні кінотеатрів та загальної якості відтворення контенту.

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

 

• Кінотеатр-замовник будує або реконструює приміщення згідно зі специфікацією QSC.

• Клієнт надає QSC плани для огляду приміщення та створення специфікації обладнання.

• Замовник несе відповідальність за будь-які зміни у приміщенні, необхідні для відповідності вимогам, зазначеним у документі з переліком технічних характеристик – QSC CTP Specifications. Відділ QSC Financing завжди доступний і готовий допомогти з усіма витратами, пов’язаними з відповідністю рекомендаціям програми Certified Theatre Program.

• Коли кінотеатр повноцінно функціонує, заповніть і надішліть QSC для розгляду контрольну форму CTP.

• Застосовується виключно для приміщень тільки з системами QSC (включно з процесорами, підсилювачами та акустичними системами).

 

ЩО ОТРИМУЄ КІНОТЕАТР:

 

• Замовник одержує комплексну маркетингову програму, спрямовану на просування його сайту, з усіма необхідними друкованими та електронними документами.

• Офіційний знак якості, який може бути розміщено на стіні ззовні кінозалу, що ідентифікуватиме його як «сертифікований QSC кінотеатр».

• Індивідуальний рекламний ролик QSC (:40 с) з лого вашого кінотеатру в фіналі.

• Згадування і просування вашого сайту в системі Theatre Locator на сайті QSC Cinema.

 

 

 

ПЕРВИННА СЕРТИФІКАЦІЯ ТА ПЕРЕСЕРТИФІКАЦІЯ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ!

 

Щоб отримати більше інформації — звяжіться з нами за контактами:

Андрій Нікіфоров

тел.: +38 (067) 401 19 37

e-mail: nikiforov@realmusic.ua

Обратный звонок

Имя Фамилия:
Номер телефона: