Q-SYS: керування кінопроєктором і не тільки

Йєн Фрір, інженер-консультант з обладнання для кінотеатрів, технічний блоґер QSC.


Чудова новина! З додаванням плаґіна NEC S2 Digital Cinema Projector, QSC тепер пропонують керування для всіх трьох основних брендів цифрових кінопроєкторів за допомогою екосистеми Q-SYS!Новий плаґін NEC Cinema Projector пропонує комплексне керування та моніторинг для кількох популярних проєкторів NEC Digital Cinema, у тому числі й моделі з ксеноновими лампами, подвійними лампами NSH та лазерними джерелами світла.Переваги використання плаґінів Q-SYS Cinema Projector


У традиційному кінотеатрі медіасервер, що відтворює формат DCP (Digital Cinema Package), є “мозком”, який стоїть за всією автоматизацією: регулюванням освітлення, маскуванням та вибором звукових пресетів. Однак у міру нашої адаптації до постковідного життя використання таких залів не тільки для перегляду фільмів стає все більш популярним способом отримання додаткових доходів. А якщо кіносервер не відтворює DCP і не надсилає відповідні команди, нам потрібен інший спосіб викликання пресетів та керування проєктором. Тому компанія QSC додає плаґіни Q-SYS Digital Cinema Projector.


Плаґіни Q-SYS Digital Cinema Projector пропонують просте розміщення елементів керування проєктором на вашому користувацькому інтерфейсі керування (UCI), який можна відображати кількома різними способами. Якщо у вас є окремий аудіо-відео оператор, ноутбук із програмним забезпеченням Q-SYS UCI Viewer – це чудовий варіант, який пропонує широкий екранний простір для кількох варіантів керування.


Якщо керування має бути простим та здійснюватись зовнішнім користувачем без спеціальної підготовки, йому можна запропонувати керування через iPad, лише з основними елементами керування, що чудово підходить для безпровідного керування з аудиторіїї. Крім того, можна легко отримати доступ до елементів керування проєктором за допомогою вашого смартфона, просто відсканувавши QR-код. Дивіться англійською наш відеоролик , присвячений налаштуванню персонального керування.


Якщо безпровідний зв’язок у вас викликає сумніви, можна використовувати спеціальні мережеві сенсорні контролери Q-SYS. А з функцією динамічного з’єднання Dynamic Pairing один такий контролер можна динамічно використовувати в будь-якій аудиторії, в якій проходить подія. Просто підключіть цей контролер до виділеного мережевого порту, і ви зможете завантажити відповідний інтерфейс UCI для цієї аудиторії.


Об’єднавши елементи керування проєктором в єдиний інтерфейс разом з керуванням аудіо-відео системами та пресетами освітлення, ви отримаєте зручний і простий контролер для проведення ваших заходів.І не забуваймо про моніторинг


Звичайно, переваги не обмежуються самим лише керуванням. Моніторинг з екосистемою Q-SYS також виявляється набагато простішим. Наприклад, ви можете побачити стан та кількість годин роботи лампи кожного з ваших проєкторів, що спрощує планування технічного обслуговування. За допомогою деяких базових скриптів або роботи з блочним контролером ви можете налаштувати в екосистемі Q-SYS сповіщення про термін служби ламп ваших проєкторів.


Крім того, за допомогою хмарної платформи віддаленого моніторингу Q-SYS Reflect Enterprise Manager ви можете переглядати всю технологію кінопроекції в одному місці.


Через Asset Manager у програмному забезпеченні Q-SYS Designer ви можете завантажити плаґіни для проєкторів NEC, Christie та Barco Series II, щоб отримати повне керування та моніторинг ваших цифрових кінопроекторів.


Джерело


Все інсталяційне обладнання для створення мережі Q-SYS будь-якого масштабу ви знайдете у каталозі QSC SYSTEMS від РеалМюзік.

Обратный звонок

Имя Фамилия:
Номер телефона: