Міфи та реальність лазерних технологій

Міф 1

 

«Лазер це сира технологія, яку ще рано розглядати покупцеві ».

 

Це не так. Проектори з яскравістю вище 5000 люменів, вже сьогодні знаходяться в експлуатації більше п'яти років і є чудовою альтернативою будь-якому ламповому проектору на ринку. При цьому загальна економія в експлуатації складає близько 36% в порівнянні з аналогічними ламповими продуктами.

 

 

Міф 2

 

«Лазер не готовий до повсякденної роботи в кінотеатрі і ламається»

 

Лазерні технології фактично знаходяться в третьому поколінні, давно покинули лабораторії і давно використовуються в різних галузях. Сьогодні лазер - це звичайна і проста технологія, яка забезпечує вам повернення інвестицій.

 

 

Міф 3

 

«Лазер може обслуговуватися тільки фахівцями і якщо що, чекати їх потрібно довго».

 

Це могло б бути правдою на початку розвитку технологій, але сьогодні установка і обслуговування стали набагато простіше і фахівці не потрібні в процесі експлуатації. Проектор практично не вимагає технічного обслуговування.

 

 

Міф 4

 

«Лазер не підходить для різного застосування»

 

Це не так. Власники, які прагнуть до якісного показу контенту з максимальною яскравістю з довгостроковою перспективою, крім  кіно, можуть застосовувати проектори для оренди, театральних постановок, в освітніх аудиторіях, корпоративних цілях і інше.

 

 

Міф 5

 

«Занадто нова технологія для критично важливих кінопоказів».

 

Кінотеатр, який використовує лазерні проектори, інвестує в високонадійні технології. Лазерні проектори набагато надійніше лампових проекторів, оскільки лампу потрібно періодично обслуговувати, що вимагає часу і стеження за приладом. Лазер давно вже довів свою цінність в усіх видах  промисловості.

 

 

Міф 6

 

«Коли прийде час міняти лазерне джерело, ціна буде захмарною».

 

Це не так. Вартість джерела з кожним роком стає дешевше, при цьому така заміна знадобиться кінотеатру не раніше, ніж за п'ять років звичайної експлуатації. Якщо скласти вартість ламп, фільтрів, відбивача, електроенергії, зарплату фахівця і незаплановані простої при заміні вищевказаного, плюс вибухи і браковані ксенонові лампи, то в підсумку лазер виявиться на третину дешевше лампового проектора. У лазерних проекторів практично немає часу простою.

Обратный звонок

Имя Фамилия:
Номер телефона: