Інструкція з експлуатації калькулятора Harkness

 

Безкоштовно завантажити з Android Market та Apple App Store

 

Інструкція з експлуатації калькулятора Harkness

 

Калькулятор параметрів екрана Harkness – це утиліта, спрямована на оптимізацію кінотехніки. Інструмент швидко обчислює можливості вибору обладнання та надає рекомендації, що ґрунтуються на обраному розмірі екрана та рівнях освітлення для 2D та 3D. Він також розраховує теоретичні експлуатаційні витрати, які показують, як вибір екрана може зменшити їх.

 

Інструкція з використання:

 

1. Початок роботи з калькулятором. Натискаємо кнопку Start, потім – Next

 

 

2. Одиниці вводу параметрів Вашого залу. Обираємо величину Meters, потім – Next

 

 

3. Параметри екрана. У розділі Screen Ratio обираємо формат екрана Scope або Flat. У розділі Input choice обираємо відомі Вам параметри екрана – або ширину Width, або висоту High. У біле поле вводимо параметри, потім обираємо Next.

 

ВАЖЛИВО:

 

ДЕСЯТІ ВВОДЯТЬСЯ ЧЕРЕЗ КРАПКУ, А НЕ ЧЕРЕЗ КОМУ!

 

 

4. Відмічаємо кількість проекторів, які працюють на вказаний Вами екран. Зазвичай, у 99% випадків, це 1 проектор, потім обираємо Next.

 

 

5. «Технологія». У розділі Light Source обираємо джерело світла Вашого проектора – Lamp або Laser. У бібліотеках Manufacture та Model відповідно оберіть виробника та модель проектора. У розділі Application зазначте, чи застосовуєте Ви 3D з проектором, якщо так – в бібліотеці 3D Tech обираємо виробника і модель 3D-системи, потім – Next.

 

ВАЖЛИВО:

 

У БІБЛІОТЕЦІ 3D-СИСТЕМ ПРЕДСТАВЛЕНІ ВИКЛЮЧНО DCI-СЕРТИФІКОВАНІ ВИРОБНИКИ 3D!

 

 

6. «Втрати». У цьому розділі наводяться параметри та умови роботи проектора, а саме Lamp Power Setting – потужність лампи у відсотках. Зазвичай, лампи працюють на 80-90% від своєї максимальної потужності. Optical Losses – оптичні втрати, пов’язані з використанням проекційного вікна та віддаленістю від екрана (зазвичай, ? встановлюється на рівні 10%). Lamp Life – як відомо, лампа на початку свого ресурсу є більш яскравою, ніж наприкінці, тому для оптимального розрахунку потрібно вказувати напрацювання не менше ніж 15-20%, потім – Next.

 

 

7. «Бажана яскравість». Згідно зі стандартами DCI, мінімальна яскравість проектора для трансляції 2D – 14 Foot Lambert (48 Cd/m2), для трансляції 3D – 4,5 Foot Lambert (16 Cd/m2) !!!  Обираємо Next.

 

 

8. Для розуміння експлуатаційних витрат потрібно обрати зручну для вас валюту, потім – Next.

 

 

9. «Результати». На останній сторінці можна побачити тип полотна екрана, яке рекомендоване для Вашого обладнання і яке відповідатиме усім наведеним Вами параметрам, моделі проектора та моделі й потужності лампи, а також яскравості, яку Ви отримаєте при експлуатації обладнання. Окрім цього, можна одержати інформацію щодо експлуатаційних витрат у зазначеній Вами валюті.

 

ВАЖЛИВО:

 

ЯКЩО У РОЗДІЛІ «РЕЗУЛЬТАТИ» НАВПРОТИ ПОКАЗНИКІВ “Lamp” ТА “Brightness” СТОЇТЬ ПОЗНАЧКА N/A – ТИП ПРОЕКТОРА, ЯКИЙ ВИ ВКАЗАЛИ, 100% НЕ ВІДПОВІДАЄ СТАНДАРТАМ DCI. У ТАКОМУ ВИПАДКУ ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ РОЗРАХУНКИ З БІЛЬШ ПОТУЖНИМ ПРОЕКТОРОМ!

 

 

Контактна інформація для консультацій:

 

Андрій Нікіфоров

тел.: +38 (067) 401 19 37

e-mail: nikiforov@realmusic.ua

Обратный звонок

Имя Фамилия:
Номер телефона: