Чи знаєте ви, що губна гармошка – це музичний інструмент, який відкрив еру звукового кіно?

 

Borrah Minevitch (Бора Міневич)

 

 

23 квітня 1923 року в Нью-Йорку, в театрі Ріволі, було організовано перший показ фільму з саундтреком. Він мав назву A Boston Star: Borrah Minevitch («Зірка Бостона — Бора Міневич), де губній гармоніці було відведено головну роль. На жаль, цей фільм не зберігся до нашого часу, але натомість залишилося чимало інших кінострічок з Боррою Міневичем та його оркестром гармонік.

 

 

 

 

Бора Міневич — відомий киянин, який підкорив світ своїм талантом. Він народився 1902 року в Києві. Актор, музикант та популяризатор губної гармоніки, засновник оркестру The Harmonica Rascals, з яким він знімався у багатьох кінокартинах. Він зазнав слави не лише завдяки своєму музичному дару, але й видатній акторській майстерності.

 

 

 

 

Міневич взяв участь у зйомках численних повнометражних голлівудських фільмів з 1934-го до 1943 року, серед яких «Кохання під вогнем» (20th Century Fox, 1937 р.), «Завжди в моєму серці» (Warner Bros., 1942 р.), «Найкраща людина» (Universal Pictures, 1943 р.), «Хіт-парад 1941 року» (Republic Pictures, 1941 р), «Trump, Trump, Trump» (Columbia Pictures, 1941 р.) та «Один на мільйон» (20th Century Fox, 1936 р.)

 

 

Обратный звонок

Имя Фамилия:
Номер телефона: